Czas i miejsce

CZAS I MIEJSCE

Falkon powraca! Po ponad 4-letniej przerwie w trzeci weekend lutego, tj. 16-18 lutego 2024 r. zapraszamy na fantastyczną ucztę, czyli powrót do przyszłości. Od 16:00 w piątek do 16:00 w niedzielę czeka na Was moc atrakcji podczas XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Fantastyki Falkon 2024. Festiwal odbędzie się oczywiście w królewskim Lublinie: Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji Ul. Bursaki 12 20-150 Lublin

Do dyspozycji uczestników mamy trzy poziomu Uczelni (parter, I i II piętro). Odbędą się tu liczne spotkania autorskie, prelekcje, panele dyskusyjne, konkursy i turnieje. W programie imprezy znajdzie się szereg bloków tematycznych, m.in.: literacki, naukowy, filmowy, Star Wars, gamingowy, mangi i anime. Miłośnicy gier będą mogli wziąć udział w nieustającym maratonie gier w Games Roomie, obejmującym zarówno gry bez prądu, jak i gry elektroniczne. Na stoiskach będziecie mogli zaopatrzyć się w ulubione gadżety, książki, gry i komiksy. Będzie się działo.

Dojazd

Dojazd autobusami MPK, linie: 4, 17, 18, 31, 74. Przy Uczelni znajduje się stacja rowerów miejskich: lubelskirower.pl. Na miejscu można skorzystać bezpłatnie z dużego parkingu.